ایرنا/افزون بر ۱۹۷ کیلوگرم تریاک و حشیش توسط ماموران نیروی انتظامی شهرستان جیرفت از قاچاقچیان مواد مخدر کشف شد.
سرهنگ رضا محمدرضایی فرمانده انتظامی جیرفت شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی، متوجه شدند که سوداگران مرگ به سرکردگی فردی به هویت معلوم قصد دارند محموله مواد مخدر را با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ از شهرهای مرزی بارگیری و به مرکز کشور منتقل کنند.
وی افزود: ماموران نیروی انتظامی با تشکیل اکیپ‌های ویژه و اعزام به مسیر های احتمالیِ تردد قاچاقچیان، سرانجام در محور جیرفت به عنبرآباد حوالی روستای قلعه نو، به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف می‌کنند.
سرهنگ محمدرضایی ادامه داد: در بازرسی‌های به عمل آمده از این خودرو، مقدار ۶۱ کیلوگرم تریاک و ۱۳۶ کیلو و ۴۰۰ گرم حشیش کشف شد.
وی اظهار داشت: در این رابطه ۲ نفر متهم دستگیر و به همراه خوردوی توقیفی، تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی جیرفت با بیان اینکه اقدامات سوداگران مرگ به هیچ وجه از چشمان تیزبین پلیس دور نخواهد ماند، از شهروندان درخواست کرد در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک در زمینه خرید، فروش و حمل مواد مخدر سریعا مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
هفته گذشته نیز ماموران نیروی انتظامی، یک باند خانوادگی قاچاق موادمخدر را در اسفندقه جیرفت منهدم و بیش از ۱۰۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.
از ابتدای سال جاری تا کنون افزون بر چهار تُن مواد مخدر در جیرفت کشف شده است.
این شهرستان با ۳۰۸ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00