صدا و سیما/در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: فرمانداران شهرستان‌های شرق و غرب استان می‌توانند با استفاده از کمک خیرین و بودجه استان ساختمان این دانشکده‌ها را بسازند و مجوز راه اندازی نیز از وزارت بهداشت گرفته خواهد شد.
فریدون همتی افزود: باید تلاش شود تا هرچه زودتر تکلیف ساخت ساختمان این دانشکده‌ها مشخص شود تا بتوان پس از گرفتن مجوز از وزارتخانه برای این دانشکده‌ها ردیف بودجه در لایحه بودجه کشور درنظر گرفت.
استاندار هرمزگان گفت: این دو دانشکده در یک شهرستان شرق و یک شهرستان غرب استان که زودتر اعتبار لازم برای ساخت ساختمان و خوابگاه این دانشکده‌ها را تامین کنند، ساخته می‌شود.
وی افزود: ساخت و توسعه بیمارستان‌های جدید در استان آغاز شده که تا سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۷۰۰ تخت بیمارستانی به ظرفیت استان افزوده می‌شود
همتی گفت: نیرو‌هایی که تعهد خدمت در استان دارند باید تا پایان تعهدشان در استان بمانند و مدیران با جابجایی پیش از موعد این نیرو‌ها موافقت نکنند.
فریدون همتی افزود: امسال ۹۵۹ جواز تاسیس برای طرح‌های مختلف کوچک و بزرگ صنعتی و معدنی صادر شده است که نشان دهنده جهش در سرمایه گذاری در استان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121