فارس/ حسین بدری در گفتگویی اظهار کرد: مأموران پلیس‌راه "گرمه، جاجرم- میامی" در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون اسکانیا حامل بار آرد مشکوک شده و آن را متوقف می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه مأموران بعد از متوقف کردن خودرو اقدام به بازرسی از آن می‌کنند، افزود: در بازرسی از این کامیون مقدار یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم آرد فاقد مجوز که در ۴۰۰ کیسه جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند.
جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر شد، تصریح کرد: در بررسی‌های به‌عمل‌آمده ارزش این مقدار آرد ۲۸۰ میلیون ریال برآورد شده است.
وی با اشاره به اینکه متهم درنهایت برای انجام مراحل قانونی توسط مأموران پلیس‌راه به پلیس آگاهی شهرستان جاجرم تحویل داده شد، ادامه داد: متهم بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و خودرو نیز همراه آرد فاقد مجوز به تعزیرات حکومتی انتقال شد.
بدری در پایان با اشاره به اینکه پلیس با قدرت در مقابل متخلفان و مجرمان ایستاده از مردم عزیز خواست ضمن همکاری با پلیس در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c