ایرنا/ مریم عرب روز یکشنبه در گفت و گویی بیان داشت: شهروندان استان سمنان در صورت مشاهده هرگونه تخلف را با شماره تلفن ۳۳۴۳۹۱۹۹ به منظور ارزیابی و برخورد قانونی با متخلف، اطلاع‌رسانی کنند.
وی خاطر نشان کرد: طرح تشدید نظارت بر بازار خرید و فروش استان سمنان از ۱۵ شهریور آغاز شده است و تا ۱۵ مهر ادامه دارد.
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان سمنان ادامه داد: با نظارت و گشت مشترک، هرگونه تخلف واحدهای صنفی رصد و با متخلفان برخورد می شود.
عرب با اشاره به قرارگیری اتاقک نظارت بر عملکرد اصناف که اکنون در خیابان امام(ره) سمنان قرار دارد، اضافه کرد: این اتاقک در بازار سمنان به منظور دریافت گزارش‌های مردمی در نظر گرفته شده است و بازرسی و نظارت اصناف استان خواهان انتقال این اتاقک به میدان شریعتی سمنان به منظور دسترسی آسان مردم و عملکرد بهتر است.
وی تصریح کرد: در روزهای گذشته قیمت کالاهای اساسی در بازار استان سمنان تغییر چندانی نداشت و براساس پیش‌بینی‌ها روند تثبیت قیمت در بازار ادامه دارد.
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان سمنان گفت: اجرای طرح گشت مشترک در گام‌های مختلف ادامه می یابد و کارکنان بازرسی و نظارت اتاق اصناف نظارت‌ها را برای برخورد با هرگونه تخلف تشدید می کنند.
براساس آمارها، یکماه گذشته بیش از ۲۳۰ گزارش‌ و شکایت مردمی در سامانه ۱۲۴ در زمینه های مختلف مانند تقلب و گران‌فروشی ثبت شد که ۸۰ مورد از آن در بخش کالا و ۸۵ مورد در بخش خدمات بود.
۳۰ هزار و ۱۹۵ واحد صنفی دارای پروانه کسب در هشت شهرستان استان سمنان فعالند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c