ایرنا/ رئیس اداره هواشناسی آستارا گفت: در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۶۶ میلیمتر باران باریده و دمای هوا با هشت درجه کاهش نسبت به شبانه روز گذشته ۱۸ درجه سانتیگراد، رطوبت آن ۹۱ درصد و سرعت وزش باد ۱۷ کیلومتر بر ساعت است.
فردین فرتوت نیا افزود: وضعیت جوی آستارا تا پایان روز سه شنبه مه آلود با بارش متناوب باران پیش بینی می شود و روز چهارشنبه، ناپایداری ها کاهش خواهد یافت.
آبگرفتگی در خیابان های شهید رستمیان، مقابل پایانه مرزی، کوی پاسداران، کشاورز، ورودی روستای باغچه سرا و خیابان های منتهی به بازار ساحلی آستارا مشهود است و برخی گردشگران از چادرهای مسافرتی به مسافرکاشانه ها نقل مکان می کنند.
رمضان دانش رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا نیز با اشاره به بارندگی در ارتفاعات، رانندگان را به رعایت احتیاط بیشتر در گذر از محور کوهستانی آستارا-اردبیل توصیه کرد.
شهرستان گردشگرپذیر بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و با یک هزار و ۲۰۰ میلیمتر بارش در سال، جزو پربارش ترین مناطق ایران است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0