ایرنا/کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بر اساس پیش بینی نقشه های هواشناسی وزش بادهای شمال غربی در این استان تا روز دوشنبه ادامه دارد.
پیام مساعدی افزود: با وزش بادهای شمال غربی خلیج فارس تا حدودی مواج و متلاطم است هرچند که از صبح تا ظهر فردا از سرعت باد و ارتفاع موج دریا تا حدودی کاسته می شود.
وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری و در برخی نقاط همراه با غبار محلی و بر روی ساحل و دریا همراه با وزش باد و احتمال گرد و خاک پیش بینی شده است.
مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمال با سرعت ۱۴ تا ۳۶ کیلومتر و بر روی دریا در سواحل شمالی و مرکزی گاهی تا ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
وی افزود: سرعت وزش باد در سواحل جنوبی نیز ۱۶ تا ۴۰ و بر روی دریا طی ساعت هایی از امروز تا ۵۰ کیلومتر در ساعت و فردا در همه نقاط ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی ۶۰ تا ۱۲۰ و دور از سواحل گاهی تا ۱۵۰ سانتیمتر، سواحل مرکزی و جنوبی استان ۹۰ تا ۱۵۰ و گاهی تا ۱۸۰ و از فردا در همه نقاط ۳۰ تا ۹۰ و در سواحل جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می شود.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ۰۴:۰۳ بامداد، جذر اول ۲۹: ۱۲، مد دوم ۲۷: ۰۲ و جذر دوم ساعت ۲۱:۲۰ دقیقه خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22