باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: پلیس در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان ایرانشهر ۱۰ متهم تحت تعقیب مقامات قضائی را دستگیر کرد.
سردار قنبری گفت: دیروز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس با محوریت شناسایی و دستگیری سارقان مسلح یکی از روستا‌های حاشیه شهر ایرانشهر به اجرا درآمد.
او با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح پیشگیری سرقت‌ها و هشدار به سارقان می‌باشد تصریح کرد: در این طرح تیم‌های از پلیس امنیت عمومی، آگاهی، یگان تکاوری پس از شناسایی مخفیگاه تعدادی از افراد سابقه دار در یک عملیات منسجم و هماهنگ ۱۰ متهم تحت تعقیب مقامات قضائی را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان یک قبضه کلت کمری، یک اسلحه شکاری به همراه ۱۹ فشنگ، ۲ دستگاه وانت و ۴ دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به تحقیقات از متهمان برای کشف جرائم افزود: استمرار این گونه طرح‌ها با هدف تحکیم مبانی امنیتی و افزایش احساس امنیت عمومی بطور مستمر در سراسر استان اجرا و پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و آرامش شهروندان با مخلان نظم و امنیت بطور جدی برخورد می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c