آخرین خبر/مسئول ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با شب عاشورای حسینی، طرح قرائت سراسری قرآن کریم از سوی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در زاهدان برگزار می شود.
حجت الاسلام مهدی پودینه با بیان این مطلب گفت: طرح قرائت سراسری قرآن کریم از سوی کانون های فرهنگی و هنری در شب عاشورای حسینی بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مساجد منتخب استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه نشست های قرآنی از رویکردهای کانون های فرهنگی و هنری مساجد است، افزود: طرح قرائت قرآن کریم به منظور ایجاد انس با قرآن و تدبر در آیات و درس گرفتن از واقعه عاشورا انجام می شود.
مسئول ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه اطلاع رسانی به تمامی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سطح استان انجام شده است، گفت: مدیران کانون های فرهنگی و هنری قبل از اجرای طرح قرائت قرآن کریم نسبت به ثبت نام اطلاعات کانون‌های مجری طرح به پورتال «بچه های مساجد» به نشانی https://bachehayemasjed.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام تقاضا و مشارکت خود اقدام کنند.
پودینه گفت: این طرح شامل حزب‌خوانی، جزءخوانی و یا تلاوت سوره هایی همچون سوره مبارکه «فجر» که در روایات شان نزول آنها وجود مقدس سیدالشهداء(ع) معرفی شده است، می شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c