ایسنا/ مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه از آمادگی 450 دستگاه تاکسی و 100 دستگاه اتوبوس برای جابجایی عزاداران حسینی در کرمانشاه در روزهای تاسوعا و عاشورا خبر داد.
سجاد سلیمانی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا در برخی محورهای اصلی شهر، گفت: در همین راستا ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی جهت جابجایی هرچه بهتر عزاداران حسینی آماده به خدمت است.
وی افزود: جهت جابجائی بهینه عزاداران نسبت به تقویت خطوط منتهی به مساجد، هیات های مذهبی و تکایای مهم سطح شهر اقدام شده است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه تصریح کرد: برای آسایش عزاداران جهت جابجایی در این روزها، 450 دستگاه تاکسی در خطوط منتهی به مساجد و هیات های مذهبی فعال شده است.
سرپرست سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه با اعلام این که در تصمیم‌سازی‌های مربوط به دهه محرم در سازمان اتوبوسرانی همه جوانب در نظر گرفته شده، گفت: به منظور تسهیل جابجایی عزاداران همچنین 100 دستگاه اتوبوس در مسیرهای منتهی به اماکن مذهبی و عزاداری مستقر شده اند.
سلیمانی یادآور شد: در این روزها بسته به شرایط نسبت به تقویت اتوبوس‌ها و تغییرات در حرکت اتوبوس‌‌ها در برخی خطوط اقدام می‌نماییم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :