فارس/رئیس اداره تعزیرات حکومتی سراوان از جریمه بیش از 532 میلیون ریالی قاچاقچی سوخت و ضبط کالاهای مکشوفه خبر داد.
موسی عباس زاده محمودی اظهار کرد: مأمورین پلیس آگاهی شهرستان سیب و سوران در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شدند که در بازرسی انجام شده مقدار 9 هزار و 500 لیتر گازوئیل فاقد مجوزهای قانونی کشف و پرونده برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی سراوان ارسال شد.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی سراوان بیان کرد: با تشکیل پرونده در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز، متهم احضار و مورد بازجویی قرار گرفت که در این مرحله با توجه به شواهد و مدارک موجود به انجام تخلف اقرار کرد.
وی افزود: در همین راستا شعبه صادر کننده حکم، قاچاقچی را به میزان 532 میلیون و 703 هزار ریال و ضبط گازوئیل های مکشوفه محکوم کرد.
محمودی در ادامه از رسیدگی به پرونده قاچاق باطری مستعمل خبرداد و گفت: مأمورین گروهان هنگ مرزی اسفندک، تعداد 93 عدد باطری مستعمل خارجی را از یک دستگاه خودروی تویوتا کشف کردند .
رئیس اداره تعزیرات حکومتی سراوان تصریح کرد: با شروع رسیدگی به پرونده در تعزیرات حکومتی و با توجه به اقرار متهم شعبه رسیدگی کننده رأی بر ضبط کالاهای مکشوفه و محکومیت 217 میلیون ریالی متخلف صادر کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c