فارس/فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری هشت سارق به دنبال اجرای طرح‌های مختلف انتظامی پلیس طی چند روز گذشته در این شهرستان خبر داد.
افشین یاری امروز از دستگیری هشت سارق در اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: در پی استمرار اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به ویژه منطقه‌ای که با هدف ناامن کردن محلات جرم‌خیز، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان انجام می‌شود، یگان‌های انتظامی اسدآباد با بهره‌گیری از امکانات موجود به اجرای طرح‌ پرداختند.
وی به توفیقات کسب شده به دنبال اجرای این طرح‌ها اشاره کرد و گفت: مقادیری انواع مواد مخدر در این راستا کشف، هشت معتاد و خرده‌فروش مواد مخدر، دو نفر جلبی، هشت سارق منزل، موتورسیکلت، احشام و اماکن خصوصی و سه نفر مرتکب به سایر جرایم دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد بیان کرد: 6 فقره انواع سرقت نیز در این راستا کشف و 15 دستگاه وسایل نقلیه مزاحم و متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند.
وی در پایان با قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح‌های انتظامی یادآور شد: شهروندان تعامل و همکاری با پلیس را در موارد مختلف ادامه داشته باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e