مهر/ سردار مهدی انصاری ظهر چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، بیان داشت: کشفیات مواد مخدر استان به نسبت مدت مشابه سال قبل افزایش ۴۲ درصدی داشته است.
انصاری با تاکید بر کنترل محورهای مختلف، تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد مواد مخدر کشف شده استان مربوط به ترانزیت جاده ای و محورهای مواصلاتی استان است.
انصاری با بیان اینکه طرح پاکسازی نقاط آلوده در استان اجرایی شده است، بیان کرد: با هدف سالم سازی و پاکسازی محیط از حداکثر توان نیروی انتطامی استفاده می کنیم.
انصاری با اشاره به اینکه پلیس با تمام وجود و جدیت کامل در راستای تحقق پیشگیری از آسیب های اجتماعی گام برمی دارد، عنوان کرد: برنامه های متعددی نیز در حوزه فرهنگ سازی، آگاه سازی و پیشگیری عملیاتی شده است.
فرمانده انتظامی استان خواستار تامین خودرویی نیروی انتظامی در راستای مبارزه بهتر با مواد مخدر شد و بیان کرد: امید است با طی مراحل قانونی از ظرفیت خودروهای توقیفی مواد مخدر برای مقابله با این آسیب خانمان سوز استفاده شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277