مهر/ معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نمایشگاه پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس از ۲۱ شهریور ماه برپا می‌شود.
احسان باقرخانی از برگزاری نمایشگاه پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه طی ۲۱ تا ۲۶ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در پارک شاهد دایر خواهد بود.
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه افزود: حدود ۲۰۰ غرفه در این نمایشگاه پیش بینی شده است و طی روزهای برگزاری از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰ شب آماده بازدید علاقه مندان است.
این مسئول در خصوص اقلام و کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه تصریح کرد: در این نمایشگاه علاوه بر عرضه لوازم التحریر و وسایل مورد نیاز دانش آموزان، مایحتاج خانواده ها نیز عرضه خواهد شد و خانواده ها می توانند در کنار خرید وسایل مدرسه، مایحتاج و کالاهای اساسی خود را نیز تهیه کنند.
باقرخانی همچنین از توزیع دفتر و لوازم التحریر به قیمت تعاونی در این نمایشگاه خبر داد.
وی در خصوص اینکه آیا در بین عرضه کنندگان نمایشگاه تولید کنندگان داخلی و استان حضور دارند، یا خیر گفت: به دلیل اینکه ما در استان تولید کننده در بخش های لوازم التحریر و کیف و کفش نداریم در این بخش ها اصناف عرضه کننده شرکت خواهند کرد اما در بخش روپوش مدارس، واحدهای استانی تولید کننده شرکت می کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246