باشگاه خبرنگاران/معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه دفتر‌های دانش آموزی به استان اختصاص یافته که با واگذاری به نمایندگان، توزیع آن صورت می‌گیرد.
رضا جمالی بیان کرد: ابلاغ توزیع دفترچه با قیمت مصوب به استان بوشهر صورت گرفته و با واگذاری سهمیه اختصاص یافته به نمایندگان، توزیع دفترچه‌ها آغاز می‌شود.
او افزود: بهزیستی و کمیته امداد استان بوشهر به عنوان دستگاه‌های حمایتی سهمیه دفتر دارند و تا پیش از مهر آن‌ها را توزیع می‌کنند.
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر همچنین با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس ادامه داد: در این طرح در قالب گشت‌های مشترک با حضور دستگاه‌های اجرایی مربوط به ویژه اداره کل تعزیرات حکومتی، بر بازار نوشت افزار دانش آموزان نظارت می‌شود.
جمالی بیان کرد: در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس بر قیمت اقلام مورد نیاز دانش آموزان شامل دفتر، خودکار، مداد، کیف و لباس نظارت و با توزیع کنندگان نوشت افزار‌های تقلبی و غیر استاندارد برخورد می‌شود.
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در بخش لباس فرم دانش آموزی نیز با هماهنگی آموزش و پرورش بر رعایت درصد‌های سود مجاز و قیمت‌های مصوب کنترل لازم اعمال شده است.
جمالی ادامه داد: نمایشگاه نوشت افزار نیز از ۲۲ تا ۲۹ شهریور در سالن نمایشگاه بین المللی بوشهر برپا می‌شود.
او تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه گرانی می‌توانند به سامانه تلفنی ۱۲۴ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22