پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی استان از کشف 123دستگاه تولید ارز دیجیتال بیت کوئین خارجی قاچاق در شهرستان قروه خبر داد.
سردار علی آزادی با اعلام این خبر، گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید مبارزه با قاچاق در فرماندهی انتظامی شهرستان قروه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران کلانتری 12 فرماندهی انتظامی قروه با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یکی از مخلان امنیت اقتصادی شدند.
سردار آزادی تصریح کرد: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه های تولید ارز دیجیتال در مخفیگاهش کرده بود، شناسایی و دستگیر و 123 دستگاه بیت کوئین از وی کشف شد.
این مقام انتظامی ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش بیت کوئین کشف شده را 12 میلیارد ریال برآورد کرده اند.
فرمانده انتظامی کردستان در پایان پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور برشمرد و گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری و جرم و جرایم می شود که پلیس استان کردستان با قاطعیت با اینگونه موارد برخورد قانونی خواهد کرد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34