باشگاه خبرنگاران/با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی باند حرفه‌ای سارقان مسلح در شهرستان "چابهار" متلاشی و ۱۰ فقره مسلحانه کشف شد.
سرهنگ حیدر علی کیخای مقدم فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: در شامگاه هفدهم شهریور ماه مأموران پاسگاه انتظامی روستای "کمب" هنگام گشت زنی در سطح حوزه، سه مرد جوان را که به وسیله یک کلت کمری در حال زورگیری از یک فرد موتور سوار بودند مشاهده و سریعا برای دستگیری آن‌ها وارد عمل شدند.
او افزود: با سرعت عمل مأموران انتظامی یکی از سارقان در محل زورگیری دستگیر و دو همدستش با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجوئی‌های به عمل آمده، ۲ همدستش را معرفی که تیم رسیدگی کننده پرونده با اطلاعات بدست آمده مخفیگاه ۲ عضو دیگر باند را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی ضربتی آن‌ها را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار با اشاره به کشف یک قبضه کلت از مخفیگاه سارقان خاطر نشان کرد: سه عضو این باند که دارای اعتیاد شدید به ماده روان گردان شیشه هستند، طی چند مرحله بازجوئی‌های علمی پلیس به ۱۰ فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت، وجه نقد و گوشی تلفن همراه در سطح شهرستان چابهار، اعتراف کردند.
سرهنگ کیخای مقدم در پایان افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c