ایرنا/کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از یکشنبه تا پایان هفته پیش رو آینده به سبب وزش بادهای جنوبی رطوبت هوا در این استان افزایش می‌یابد.
پیام مساعدی افزود: بررسی نقشه های هواشناسی همچنین نشان می دهد طی امروز و فردا در ساعت هایی از ظهر تا غروب با افزایش سرعت وزش باد شمال غربی بر روی دریا و سواحل استان، دریا تا حدودی متلاطم میشود.
وی بیان کرد: همچنین پیش بینی می شود از روز یکشنبه تا اواخر هفته پیش رو در برخی از ساعت ها بر پوشش ابر در آسمان استان افزوده شود.
مساعدی ادامه داد: در۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر به طور غالب صاف همراه با غبار محلی و طی ساعت هایی از روز همراه با وزش باد و در برخی مناطق جنوبی در ابتدای صبح مه رقیق پیش بینی شده است.
وی گفت: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و بر روی دریا در ساعت هایی از ظهر تا غروب ۴۲ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.
مساعدی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در ساعت هایی از ظهر تا غروب ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.
وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۲:۲۰ بامداد، مد اول دریا ساعت ۰۸:۲۱ ، جزر دوم ساعت ۱۵:۳۳ و مد دوم ساعت ۲۱:۱۳ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22