باشگاه خبرنگاران/سینا ضیغمی‌نژاد، ملی‌پوش کرمانی پارا شنای کشور، صبح امروز در مسابقات قهرمانی جهان لندن، پس از به آب زدن در ماده ۱۰۰ متر قورباغه به فینال این رشته راه یافت.
رقابت‌های قهرمانی جهان پارا شنا که یکی از رویداد‌های کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز محسوب می‌شود از روز دوشنبه ۱۸ شهریور با حضور ۶۰۰ ورزشکار از ۶۰ کشور در لندن آغاز شده است و فردا ۲۴ شهریور نیز پرونده این رقابت‌ها بسته می‌شود.
تیم ملی شنا جانبازان و معلولین کشور با ترکیب شاهین ایزدیار و سینا ضیغمی‌نژاد (کرمان) و هدایت مهدی ضیایی مربی تیم ملی در این رقابت‌ها حضور پیدا کرد و امروز پس از حضور در فینال رقابت‌های ۱۰۰ متر قورباغه در بخش جانبازان و معلولین به کار خود پایان می‌دهند.
در ادامه این مسابقات، شاهین ایزدیار و سینا ضیغمی‌نژاد، در مرحله مقدماتی ماده ۱۰۰ متر قورباغه، کلاس S۱۰ با حریفان خود به رقابت پرداختند.
ضیغمی‌نژاد با زمان یک دقیقه و ۱۲ ثانیه و ۹۴ صدم ثانیه به عنوان نفر چهارم به فینال راه پیدا کرد.
ایزدیار دیگر نماینده کشورمان نیز با ثبت رکورد یک دقیقه و ۱۳ثانیه و ۵۴ صدم ثانیه در رده ششم ایستاد و به فینال مسابقات راه یافت.
فینال این رقابت‌ها امشب برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00