فارس/فرمانده انتظامی چابهار از اجرای طرح ساماندهی صنوف و پلمب 26 واحد صنفی متخلف دراین شهرستان خبرداد.
حیدرعلی کیخا مقدم در تشریح جزئیات این خبر گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی و اصناف ، جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی، طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی و اماکن عمومی این شهرستان توسط ماموران اداره نظارت براماکن عمومی این فرماندهی اجرا شد.
وی بیان کرد: در همین راستا مأموران نظارت بر اماکن عمومی طی یک هفته گذشته به صورت غیر مترقبه از 139 واحد صنفی در سطح شهرستان چابهار بازدید و نسبت به توجیه ، ارشاد و آگاه سازی متصدیان واحدها در خصوص رعایت مقررات صنفی اقدام کردند.
وی افزود: در اجرای این طرح تعداد 26 واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب وعدم رعایت قوانین و مقررات پلمپ و برای 17 واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمب صادرشد.
حیدرعلی کیخا مقدم خاطرنشان کرد : پلیس با هدف مبارزه با مظاهر علنی فساد و کاهش ناهنجاری های اجتماعی اقدامات کنترلی و نظارتی خود را بر واحدهای صنفی تشدید خواهد کرد و از شهروندان انتظار داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی ، مراتب را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c