باشگاه خبرنگاران/معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۲۲ هزار کلاس اولی این استان سی و یکم شهریور ورود به مدرسه را جشن می‌گیرند.
محمود قاسمی بیان کرد: ابتدای مهر امسال ۲۴۰ هزار دانش آموز درمقطع مختلف به تحصیل مشغول می‌شوند که ۲۲ هزار نفر آن‌ها کلاس اولی هستند.
او افزود: در سال تحصیلی جدید، دو هزار و ۲۰۰ واحد آموزشی در ۱۸ منطقه استان بوشهر آماده میزبانی از دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی هستند.
معاون اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به افزایش تعداد دانش آموزان در استان بوشهر ادامه داد: نسبت به پارسال ۱۲ هزار دانش آموز بیشتر در مدارس خواهیم داشت.
قاسمی با اشاره به برگزاری برنامه‌های نمادین شروع سال تحصیلی در مدارس، عنوان کرد: جشن غنچه‌ها و شکوفه‌ها با حضور مسئولان استانی ۳۱ شهریور در مدرسه معینی شهر بوشهر و آیین آغاز سال تحصیلی جدید اول مهر در دبیرستان دخترانه حجاب این شهر برگزار خواهد شد.
او گفت: تلاش کرده ایم با همکاری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در حد توان امکانات را برای مدارس استان مهیا کنیم.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: تعداد قابل توجهی وسایل سرمازا و گرمازا برای سال تحصیلی جدید در مدارس نصب شده که در تلاشیم امسال کلاس بدون کولر در استان بوشهر نداشته باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22