عصر اترک/ مهدی امیدوار، رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی در گفتگویی اظهار کرد: به دلیل استقبال نکردن کسبه نمایشگاه پاییزه که قرار بود از۲۱ شهریورماه جاری آغاز به کار کند، لغو شد.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در نمایشگاه پاییزه فقط کسبه های سه صنف پوشاک، کیف و کفش و لوازم التحریر می توانند حضور داشته باشند تعداد متقاضی کم است و همین عامل بر تعداد نهایی غرفه داران که اعلام حضور در نمایشگاه کرده بودند تاثیر گذاشت.
امیدوار گفت: حدود 15 متقاضی دارای پروانه حضور در نمایشگاه برای برپایی نمایشگاه اعلام حضور کردند و وجوهی نیز پرداخت کردند که با لغو نمایشگاه وجوه به آنان بازگردانده می شود.
رئیس اتاق اصناف بجنورد تاکید کرد: برای پاسخ به نیاز دانش آموزان، فروش فوق العاده در برخی واحدهای صنفی بجنورد انجام می شود و ۱۵ واحد فروش پوشاک، ۳۰ واحد نوشت افزار و ۱۰ واحد کیف و کفش نسبت به فروش فوق العاده با 10 تا 15 درصد تخفیف نسبت به بازار اقلام را عرضه می کنند.
وی خاطر نشان کرد: 35 هزار دفتر تعاونی در سطح بجنورد و یک صد هزار دفتر تعاونی در لوازم التحریری های سطح استان توزیع خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45