باشگاه خبرنگاران/با تلاش و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی، عاملان قتل مسلحانه زنی ۳۲ ساله در شهرستان سیب و سوران شناسایی و دستگیر شدند.
سردار احمد طاهری جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع قتل مسلحانه زنی ۳۲ ساله در هفتم دی ماه سال ۹۱ موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.
او افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این زن در جریان اختلاف و نزاع خانوادگی تعدادی از بستگانش بر اثر اصابت گلوله در روستای "رحمت آباد" شهرستان سیب و سوران به قتل رسیده است.
این مقام ارشد انتظامی ابراز کرد:کارآگاهان پلیس آگاهی در راستای رسیدگی به پرونده‌های معوق تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری عاملان قتل آغاز کرده و با توجه به اسناد و ادله موجود توانستند ۲ نفر از عاملان این جنایت را شناسایی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها یک قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلت کشف کنند.
سردار طاهری تصریح کرد: متهمان که در ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرمی بودند در ادامه تحقیقات باتوجه به اظهارات شهود و مستندات کشف شده از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی لب به اعتراف گشوده و به قتل این زن با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کردند.
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c