باشگاه خبرنگاران/هواشناسی بوشهر شرایط جوی و دریایی این استان را از امروز تا سه‌شنبه آرام پیش بینی کرده و از افزایش رطوبت در سواحل خبر داده است.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از امروز تا سه‌شنبه شرایط جوی و دریایی به نسبت آرامی در استان حاکم خواهد بود.
زهرا راستگو افزود: به سبب پایداری جو و وزش بسیار ملایم باد، رطوبت هوا در سواحل کمی افزایش می‌یابد و در برخی ساعات نیز افزایش ابر پیش بینی می‌شود.
او ادامه داد: بر این اساس تا پیش از ظهر فردا، آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همرا با غبار محلی، گاهی افزایش ابر و در برخی نقاط مه رقیق خواهد بود.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: جهت وزش باد نیز در این مدت متغیر با سرعت ۸ تا ۳۰ و گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۶۰ گاهی ۹۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.
راستگو افزود: امروز بیشترین دما با ۴۳ درجه سانتیگراد در برازجان ثبت شود و فردا کمترین دما با ۲۴ درجه سانتیگراد مربوط به جم باشد.
او همچنین گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۳:۰۶ بامداد، مد اول دریا ساعت ۰۹:۲۶، جزر دوم ساعت ۱۵:۴۵ و مد دوم ساعت ۲۱:۵۸ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22