فارس/رئیس اداره تعزیرات حکومتی نیکشهر گفت: در روزهای گذشته نارضایتی برخی از شهروندان در نحوه توزیع گاز مایع در نیکشهر به تعزیرات حکومتی گزارش شد که در اقدام مشترک این اداره، فرمانداری و صنعت معدن و تجارت موضوع مورد بررسی و توزیع گاز به روال عادی بازگشت.
سید محمد موسوی اظهار کرد: در روزهای گذشته نارضایتی برخی از شهروندان در نحوه توزیع گاز مایع در شهرستان به تعزیرات حکومتی گزارش شد که در اقدام مشترک توسط این اداره ،فرمانداری و صنعت معدن و تجارت موضوع مورد بررسی قرار گرفت .
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نیکشهر افزود: در همین راستا برخی سهل انگاری ها وجود داشت که علاوه بر برخورد با خاطیان نواقص مرتفع و در حال حاضر توزیع گاز به روال عادی در حال انجام است.
وی تصریح کرد: همچنین خودرو های دیگر حامل گاز مایع نیز به محض ورود به شهرستان نسبت به توزیع در میان شهروندان اقدام خواهند کرد.
موسوی گفت: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه مشکل در حوزه کالا و خدمات و بهداشت دارو درمان و یا اطلاعات در خصوص قاچاق کالا و ارز می توانند جهت اعلام گزارش ها ، ضمن مراجعه حضوری به اداره تعزیرات حکومتی نیکشهر از طریق سامانه تلفنی 135 نیز به‌صورت غیرحضوری مراتب را اعلام دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c