فارس/ تیم فوتبال نفت و گاز گچساران امسال هم به مانند چند فصل گذشته علی‌رغم همه شایستگی‌ها باید در لیگ دسته دوم فوتبال کشور برای صعود به لیگ دسته اول با تیم‌های خوب و ریشه‌داری در این دسته از لیگ فوتبال کشور رقابت کند.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور با تیم‌های پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکا تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، رزکان کرج و دارایی بندرگز هم گروه است.
چوکا تالش رقیب ریشه‌دار نفت گچساارن در لیگ دسته دوم ایران
تیم فوتبال چوکا مخفف چوب و کاغذ ایران است که در گیلان به همراه سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی یکی از تیم‌های خوب این استان فوتبال‌خیز به شمار می‌رود.
باشگاه فوتبال چوکا تالش یک باشگاه فوتبال ایرانی در شهرستان تالش می‌باشد که در لیگ دسته دوم فوتبال ایران بازی می‌کند.
این باشگاه در سال ۱۳۷۰ با نام چوکا انزلی در شهر انزلی با مالکیت مجتمع صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا) که در سال ۱۳۵۲ با مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (۶۰٪ سهام) و وزارت کشاورزی و عمران روستایی (۴۰٪ سهام) در کیلومتر سی و چهار جاده بندر انزلی به تالش واقع در شهرستان رضوانشهر شروع به کار کرد.
در سال ۱۳۷۷ به شهر هشتپر در شهرستان تالش منتقل و نام آن به چوکا تالش تغییر و از آن زمان به بعد هم بازی‌های آن در ورزشگاه پوریای ولی تالش (قلعه عقاب‌ها) برگزار می‌شود.
این تیم در سال‌های 78 و 79 در اوج قدرت خود در لیگ آزادگان همراه با تیم‌های مطرح ایران حضور داشت سپس چند سال در لیگ دسته اول و چندین سال هم در لیگ دسته سوم حضور داشت تا که در این فصل در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور خواهد داشت .
در این فصل بازیکنان زیر در تیم چوکار حضور دارند:
دروازه‌بان مصطفی زینالی
مدافع: محمدرضا الماسخاله
مدافع: نیما دلاوری
مدافع: محمد جعفری
مدافع: سید هادی موسوی
مدافع: صائب فرجی
مدافع: مبین رحیمی جوکندان
هافبک: احسان عبدی
هافبک: شوان رسول زاده
هافبک: علی مصطفایی
مهاجم: محمد دادرسی
هافبک: محمد نوروزی
مهاجم: سامان نورمحمدی
هافبک: هادی سهرابی
هافبک: میلاد مرادی
مهاجم: رضا بهمنی
مهاجم: رضا اعتمادی
مربی این تیم فرشاد پیوس یکی از گلزن ترین مهاجمان ایران در سال‌های اخیر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277