ایرنا/ معاون اجتماعی فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: اواخر تیرماه، جوان معتاد بجنوردی، توسط سه نفر از کارکنان یک مرکز ترک اعتیاد بخش خصوصی در مشهد، راهی آن شهر بود که با آنان درگیر شد و بر اثر شدت ضربات وارده مصدوم و راهی بیمارستان شد.
سرهنگ محسن عربی اظهار داشت: کارکنان مرکز ترک اعتیاد با تماس با خانواده این فرد معتاد، اعلام کردند که فرزندشان در میانه راه بدحال و روانه بیمارستان شده است و حال آنکه وی در پی درگیری و بر اثر شدت ضربات وارده، جان باخته بود.
وی افزود: پلیس پس از دریافت گزارش مرگ مشکوک این جوان در بیمارستان، وارد عمل شد و در بررسی ها، آثار ضرب و شتم و جراحت در بدن این جوان، مشاهده شد و پزشکی قانونی نیز علت مرگ این جوان را خفگی ناشی از فشار به قفسه سینه و انسداد راه های تنفسی اعلام کرد که بر این اساس سه نفر از کارکنان مرکز ترک اعتیاد، به عنوان عامل قتل، بازداشت و راهی زندان شدند.
وی خاطرنشان کرد: این جوان با درخواست خانواده خود و برای حضور در مرکز ترک اعتیاد، راهی مشهد شده بود اما در میانه راه با کارکنان درگیر و دچار حادثه شد.
سرهنگ عربی گفت: خانواده ها پیش از اقدام برای معرفی فرزندان به مراکز ترک اعتیاد، آنان را برای حضور در این مراکز آماده و متقاعد کنند و زمینه های همکاری و همراهی آنان را فراهم آورند.
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی خراسان شمالی همچنین از دستگیری عامل یک حادثه قتل در یکی از مناطق شهر بجنورد خبر داد و گفت: در این حادثه که پنجشنبه‌شب گذشته رخ داد، برادری با شلیک سلاح شکاری، خواهرش را کشته بود.
سرهنگ عربی افزود: علت این حادثه، اختلافات خانوادگی عنوان شده است که قاتل این زن جوان، ۴۸ ساعت پس از حادثه، در بجنورد دستگیر شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45