باشگاه خبرنگاران/ احداله احدی رییس پلیس مبارزه با موادمخدر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در پی دریافت گزارش مردمی از فعالیت یک باند قاچاق در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس با انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند افزود: پس از تعقیب و مراقبت انجام شده توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر خودرو پژو ۲۰۶ اس‌‎دی و پژو ۴۰۵ متهمان که در پوشش خانواده قصد انتقال موادمخدر به استان گیلان را داشتند در بخش سراوان شهرستان رشت شناسایی و متوقف شد.
او تصریح کرد: در بازرسی از خودرو پژو ۴۰۵ متهمان ۵۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و متهم ۵۵ ساله به همراه ۳ نفر همدستانش دستگیر شدند.
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0