آبادان نیوز/ سرهنگ سید محسن تقی زاده اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۸ ذوالفقاری موفق به دستگیری اعضای یک باند زورگیر خیابانی در شهر آبادان شده‌اند.
فرمانده انتظامی آبادان گفت: این زورگیران با یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک اقدام به زورگیری و سرقت گوشی همراه و کیف‌قاپی می‌کردند.
وی ادامه داد: در پی وقوع سرقت متعدد کیف‌قاپی و پلاک خودرو در شهر آبادان با استفاده از 1دستگاه خودرو پژو 405 فاقد پلاک و موتورسیکلت در ساعات اولیه شب بیشتر در مناطق حاشیه‌ای و خلوت، این موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۸ ذوالفقاری قرار گرفت و با اقدامات شبانه‌روزی و کسب اطلاعات موفق شدند، 3 نفر سارق زورگیر را شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر نمایند.
آنگونه که تقی زاده می‌گوید: این زورگیران در سرقت‌هایشان از سلاح سرد قمه و همچنین چاقو و کلت کمری بدلی استفاده می‌کردند که از مخفیگاه آنها 4 قبضه سلاح سرد قمه و شمشیر، 2 دستگاه پرینتر رنگی، 2 دستگاه دوربین مداربسته، یک دستگاه کارواش، 6 جفت انواع پلاک خودرو اروندی و ملی، 2 دستگاه ابزارالات برقی ساختمانی کشف و ضبط گردید.
وی در پایان افزود: تا‌کنون 14 مورد سرقت از این سارقان کشف شده که در بعضی موارد مالباخته مورد ضرب و شتم هم قرارگرفته است، پرونده علیه این مجرمان دستگیر به دادسرا ارسال گردید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335