آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان از اجرای طرح بازدید از مراکز فروش و تعمیر گوشی تلفن همراه و بازدید از 120 واحد صنفی خبر داد.
سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر گفت: در راستای نظارت بر مراکز فروش و تعمیر و گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن و همچنین پیشگیری از خرید و فروش و تعمیر موبایل‌های سرقتی، طرح بازدید از صنف یاد شده در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی ادامه داد: در این طرح که به‌صورت همزمان و با همکاری سایر پلیس‌های تخصصی در سطح استان به اجرا گذاشته شد از 120 واحد صنفی بازدید شد که در این راستا برای 21 واحد اخطاریه پلمپ صادر شد.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: در این طرح 277 گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی موبایل مشکوک به سرقتی کشف شد که برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با همکاری سایر پلیس های تخصصی در راستای پیشگیری از خرید و فروش اموال سرقتی، به صورت مستمر طرح های بازدید از صنوف مختلف را در دستورکار خود قرار خواهد داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af