حوزه/حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدیان مدیر اداره اوقاف وامور خیریه سابق کرج صبح امروز در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و مدیر و امور استان های سازمان اوقاف کشور سکاندار اوقاف استان هرمزگان شد.
صبح امروز در سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران بندرعباس، با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده، نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد مدیر امور استان های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.
در این مراسم، با تقدیر از حجت الاسلام گرایلی، حجت الاسلام حسین مهدیان به عنوان مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان معرفی شد.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در این مراسم، ماموریت های سازمان اوقاف را بر چند محور عنوان کرد و گفت: یکی از مهمترین ماموریت سازمان اوقاف خدمت به امامزادگان است که مسیر را برای جامعه ما مشخص می کند.
حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد، معاون امور استان ها سازمان اوقاف نیز در این مراسم گفت:آثار اجتماعی و نقش وقف در جامعه باید تبیین شود، تا زندگی مردم متحول شود.
وی عنوان کرد: سیاست سازمان اوقاف حمایت از شرکت های دانش بنیان و کمک به حل مشکل بیکاری است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121