ایسنا/با تلاش و هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان میناب یک مأمور قلابی که از صنوف این شهرستان اخاذی می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ محمد رستمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت چند گزارش مردمی مبنی بر اینکه شخصی با معرفی خود به‌عنوان مأمور پلیس فتا از آنان اخاذی و متواری شده، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات جامع تخصصی و فنی مشخص شد فردی با پوشیدن لباس نیروی انتظامی اقدام به اخاذی کرده که با تلاش فراوان و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی متهم شناسایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان میناب عنوان کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی با همکاری پلیس فتا شهرستان پس از شناسایی محل اختفای متهم و با هماهنگی قضائی، در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی نامبرده را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی یک دست لباس نیروی انتظامی با بازو نوشته پلیس فتا و دیگر لوازم نظامی کشف و ضبط کردند.
این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: متهم در بازجوئی‌های فنی و تخصصی به اخاذی از واحدهای صنفی سطح شهر و جعل اسناد و اوراق قضائی با همکاری یک نفر دیگر معترف شد.
سرهنگ رستمی با تأکید بر اینکه همدست متهم نیز در یک عملیات جداگانه دستگیر شد، از عموم شهروندان خواست، در صورت مواجه شدن با درخواست‌های نامعقول افرادی که خود را مأمور پلیس معرفی می‌کنند حتماً کارت شناسایی معتبر درخواست کرده و هرگونه مورد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121