آخرین خبر/ با پیگیری کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی امور بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، چهار مرکز غیر مجاز دندانپزشکی و دندان سازی تعطیل شد.
نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی امور بهداشتی درمانی دانشگاه در این خصوص گفت: در پی اعلام شکایت به کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی، فعالیت تعدادی از متخلفان و فعالان غیر مجاز در زمینه دندان پزشکی و دندان سازی پیگیری شده و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.
دکتر «عبدالخالق کشاورزی» با بیان اینکه اداره دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه متولی نظارت بر امور دندانپزشکی است، افزود: پس از بررسی تخلف این چهار مرکز، کارشناسان کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات با دریافت دستور از دادسرای عمومی انقلاب شیراز و با هماهنگی ماموران انتظامی و پلیس اطلاعات و اماکن شیراز، به محل مراجعه کردند و ضمن توقیف وسایل، محل فعالیت تعطیل شد و متخلفان به دستگاه قضایی معرفی شدند.
او با تاکید بر اینکه هرگونه فعالیت در امور بهداشتی درمانی مستلزم دریافت مجوز از وزارت بهداشت است، گفت: اقدام به فعالیت غیر مجاز در این زمینه، مداخله در امر پزشکی محسوب شده و برابر قوانین جاری با متخلفان برخورد می شود.
دکتر کشاورزی ادامه داد: لازم است افراد تنها از مراکز دارای مجوز خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند و از مراجعه به مراکز غیرمجاز خودداری کنند، همچنین در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع با مراجعه حضوری به معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و یا تماس با مرکز شبانه روزی پایش مراقبت های درمانی با شماره تلفن ۱۸۱۹ گزارش داده شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913