فارس/ امام‌جمعه آستارا ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی بسترهای موردنیاز جهت اقامه نماز برای کارمندان خود را فراهم کرده و زودتر از آن‌ها در محل نمازخانه حضورداشته باشند.
وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارمندان دولت باید سعه‌صدر داشته و با مردم همراه باشند، گفت: در شرایطی که مشکلات مالی و معیشتی به مردم فشار وارد می‌کند برخی از کارمندان دستگاه‌های اجرایی نسبت به ارباب‌رجوع بی‌توجهی می‌کنند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا با اشاره به اینکه کارمندان دولت به‌جای حل مشکلات مردم با پرخاشگری و سرگردانی به مشکلات آن‌ها اضافه نکنند، افزود: کارمندان دولت با محبت کردن و حل به‌موقع مشکلات، مردم را نسبت به‌نظام و انقلاب اسلامی خوش‌بین کنند.
امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه ثمره بازرسی‌های اداره صنعت، معدن و تجارت باید برای مردم ملموس باشد، تصریح کرد: وضعیت عموم نانوایی‌های شهرستان آستارا به لحاظ کیفیت خوب نیست و مردم از نحوه پخت نان به در تعداد زیادی از نانوایی‌های این شهرستان ناراضی هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0