تسنیم/ احمد ناصری ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: لباس فرم در مدارس استان اردبیل اجباری نیست و براساس تصمیمات مدیران مدارس انجام می‌شود و امسال دانش‌آموزان 340 مدرسه استان لباس فرم می‌پوشند.
وی با اشاره به ساماندهی سرویس مدارس استان نیز گفت: امسال 2 هزار واحد خودرو در راستای ارائه سرویس دهی به مدارس فعالیت می‌کنند که سرویس مدارس بنا به تقاضای خانواده‌ها انجام می‌شود.
ناصری تصریح کرد: در حال حاضر ثبت نام دانش‌آموزان انجام شده و تنها در پایه دهم عده محدودی مانده که هر چه سریع تعیین تکلیف می‌شود.
وی بیان کرد: 45 مدرسه هیئت امنایی در استان داریم که استقبال و علاقه خانواده ها و دانش‌آموزان به این مدارس بالاست و در این مدارس ثبت نام با نظارت‌های لازم انجام می‌شود.
مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل از ابلاغ به 90 درصد همکاران آموزش و پرورش خبر داد و بیان کرد: نیروهای فرهنگیان برای تدریس در مناطق مختلف استان ساماندهی شده‌اند و در این زمینه مشکلی نداریم.
ناصری افزود: جلدهای کتاب مورد نیاز نیز در اختیار مدارس استان قرار گرفته تا در دسترس دانش‌آموزان قرار داده شود و قسمتی از مطالبات فرهنگیان استان پرداخت شده و مابقی نیز پرداخت می‌شود تا نگرانی فرهنگیان استان برطرف شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253