ایرنا/ قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: این میزان صدقه پرداختی از سوی مردم کهگیلویه و بویراحمد نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج درصد افزایش داشته است.
وی افزود: صدقات جمع آوری شده در کهگیلویه و بویراحمد در زمینه هایی شامل تأمین جهیزیه، پرداخت کمک هزینه ازدواج، ساخت و تعمیر مسکن، امور درمانی و تحصیلی و پرداخت کمک ‌های موردی و تسهیلات قرض ‌الحسنه برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان هزینه می‌ شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کمیته امداد کشور و این استان به ‌منظور جلب مشارکت های مردمی برای یاری ‌رساندن هر چه بیشتر به افراد نیازمند طرح ‌ها و برنامه ‌های متعددی را در طول سال اجرا می کند.
مبشری عنوان کرد: یکی از این طرح ها و برنامه های مهم جمع آوری و هزینه کردن صدقات پرداخت شده مردم است.
وی ابراز داشت: علاوه بر صندوق‌ های صدقات شماره ‌گیری کد #۲*۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه برای مشترکان همراه اول و ایرانسل نیز یکی از روش‌ های پرداخت صدقات است.
۱۰۳ هزار و ۷۲۵ نفر در قالب ۴۰ هزار و ۸۲۳ خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277