باشگاه خبرنگاران/هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد از امروز تا اوایل هفته آینده غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی پدیده‌های غالب استان هستند.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا از امروز تا اوایل هفته آینده است.
زهرا راستگو افزود: پیش بینی می‌شود در این مدت غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی، پدیده‌های غالب در استان باشند که در برخی نقاط ساحلی غلظت بالای پدیده مه در اوایل صبح، باعث کاهش موقت دید خواهد شد.
او بیان کرد: همچنین پنجشنبه تا اوایل هفته آینده به سبب وزش ملایم باد که بیشتر جنوبی خواهد بود، رطوبت و شرجی هوا به ویژه در نواحی ساحلی استان افزایش می‌یابد و دمای هوا نیز در این مدت قدری کاهش خواهد یافت.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی استان، گفت: جهت وزش باد متغیر بیشتر شمال غربی تا غربی گاهی شرقی با سرعت ۶ تا ۲۶ گاهی تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا نیز۳۰ تا ۶۰ گاهی ۹۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.
راستگو بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۴:۲۰ بامداد، مد اول دریا ساعت ۱۰:۳۰، جزر دوم ساعت ۱۶:۲۷ و مد دوم ساعت ۲۲:۴۳ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22