تسنیم/ عین‌الله اخوان در گفت‌و‌گویی با اشاره به تعداد بازرسی‌های انجام‌شده در شش‌ماهه اول امسال اظهار داشت: از ابتدای فروردین‌ماه امسال تاکنون بیش از 14 هزار بازرسی از صنوف مختلف شهرستان انجام شده است.
وی با بیان اینکه تعداد گزارشات ارسالی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان در شش‌ماه اول امسال به میزان 144 مورد بوده است، افزود: از ابتدای فروردین‌ماه امسال تاکنون تعداد تخلفات کشف‌شده در شهرستان کهگیلویه تعداد 144 مورد بوده است.
رئیس اتاق اصناف شهرستان کهگیلویه عنوان کرد: تعداد شکایات مردمی از صنوف مختلف شهرستان از ابتدای فروردین‌ماه امسال تاکنون بیش از 4 هزار و 500 مورد بوده است که از این میزان تعداد 669 شکایت به‌صورت حضوری، تعداد 3 هزار و 446 شکایت به‌صورت تلفنی و تعداد 413 شکایت نیز به‌صورت کتبی بوده است.
وی با اشاره به واحدهای صنفی پلمب‌شده در شش‌ماه اول امسال، گفت: از ابتدای فروردین‌ماه امسال تاکنون تعداد 32 واحد صنفی در شهرستان کهگیلویه پلمب شده است.
اخوان تصریح کرد: ارزش ریالی تخلفات کشف‌شده از ابتدای فروردین‌ماه امسال تاکنون بیش از 190 میلیون تومان بوده است.
وی با اشاره به صدور میزان اخطاریه‌های صنفی و غیرصنفی در شش‌ماه اول امسال در شهرستان کهگیلویه گفت: از ابتدای فروردین‌ماه امسال تاکنون بیش از 4 هزار اخطاریه صنفی و غیرصنفی در شهرستان کهگیلویه برای صنوف مختلف صادر شده است.
رئیس اتاق اصناف کهگیلویه با بیان اینکه واحد بازرسی از صنوف مختلف شهرستان به‌صورت مداوم بازرسی می‌کند، افزود: واحد بازرسی اتاق اصناف کهگیلویه باهمراهی اداره صمت، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی و نیز اداره استاندارد در قالب گشت مشترک از تمام واحدهای صنفی شهرستان بازرسی کرده و فرم گزارش تخلفات به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال می‌شود.
وی تصریح کرد: از ابتدای فروردین‌ماه امسال تاکنون افزایش قیمت در تمامی صنوف به ویژه در حوزه کالاهای اساسی و خوراکی از جمله مواد لبنی و خواروباری و دیگر صنوف از جمله لوازم یدکی اتومبیل، لوازم الکتریکی، آهن‌آلات و ام‌دی‌اف به صورت لحظه‌ای وجود داشته است.
اخوان با بیان اینکه باتوجه به فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس از صنوف پوشاک، کیف و کفش و نوشت افزار بازرسی‌های بیشتری تاکنون صورت‌گرفته است، افزود: با هرگونه تخلف صنفی و نیز واحدهای صنفی متخلف به‌صورت قانونی برخورد شده است.
وی خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته از سطح بازار شهرستان، کاهش قیمت محسوسی وجود نداشته به جز لوازم الکتریکی حداکثر 10 درصد کاهش قیمت داشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277