باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: طی یک سال گذشته ۱۵۰ هزار برنامه با عضویت ۱۰ هزار کودک و نوجوان در مراکز کانون استان به مرحله اجرا رسیده است.
مهناز فتاحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: برنامه‌ها در قالب ۴۰ مرکز و ۴۴ فعالیت اجرا می‌شوند که طی یک سال گذشته ۱۵۰ هزار برنامه را با عضویت ۱۰ هزار نفر در کل استان به مرحله اجرا رساندیم.
او اصلی‌ترین برنامه کانون پرورش فکری استان را حول محور کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و افزود: قصه‌گویی، شعرخوانی، روخوانی، مطالعه و تحقیق از جمله برنامه‌های کتاب محور کانون به شمار می‌روند در زمینه‌های هنری، کارگاه‌های نقاشی، سفالگری، نمایش عروسکی، پویانمایی، فیلم سازی در بخش ادبی، کارگاه‌های داستان‌نویسی خلاق، رمان‌نویسی در زمینه علمی کارگاه‌های زیست شناسی، نجوم شناسی و در زمینه‌های فرهنگی کلاس‌های احکام، تفسیر، تجوید و روخوانی قرآن در دستور فعالیت‌های کانون قرار دادیم.
فتاحی افزود: علاوه بر ۴۴ فعالیت طرح شده، فعالیت‌های دیگر و خارج از چارت اصلی مثل کلاس رباتیک، موسیقی، چرتکه و محاسبات ذهنی در برنامه‌ها گنجاندیم که با استقبال زیاد کودکان و نوجوانان مواجه شدیم؛ برگزاری کلاس سخنوری از دیگر برنامه‌هایی است که در کانون آن را طرح‌ریزی کردیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :