تسنیم/ حسین طلوعیان عصر امروز در جمع خبرنگاران درباره برپایی نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی در استان اظهار داشت: در آستانه سال تحصیلی جدید و با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه، نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی و ملزومات دانش‌آموزی در استان برپا می‌شود.
وی افزود: این نمایشگاه فردا ( چهارشنبه) به مدت 5 روز در سوله نمایشگاهی تالار فخرالدین اسعد گرگانی گشایش می‌یابد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان داشت: این نمایشگاه در 15 غرفه پیش‌بینی شده است و علاوه بر نوشت‌افزار، کیف و کفش برخی اقلام مصرفی خانواده‌ها از جمله رب گوجه فرنگی، لبنیات، شکر، قند و چای نیز با قیمت تنظیم بازاری در تعدادی از غرفه‌‌ها به فروش خواهد رسید.
به گفته وی، مردم برای بازدید از این نمایشگاه و تهیه لوازم موردنیاز دانش‌آموزان خود می‌توانند در مدت برپایی این نمایشگاه از ساعت 14 تا 22 از غرفه‌های آن بازدید کنند.
طلوعیان همچنین از تشدید گشت‌های نظارتی بر بازار نوشت‌افزار در استان خبر داد و گفت: ماموران نظارتی در شیفت‌های صبح و عصر بازار نوشت افزار و اقلام مدرسه را رصد می‌کنند و با متخلفان برخورد خواهد شد./
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید