بازار نیوز/سرهنگ جمشید باقری در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در یکی از مناطق شهر همدان ماموران واحد تجسس کلانتری ۱۹ فرهنگیان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: در تحقیقات مقدماتی مشخص شد، هنگامی که شاکی در منزل نبوده اقلامی از قبیل مقداری طلاجات، سه دستگاه تبلت و گوشی تلفن همراه، تعدای البسه و مدارک شناسایی به سرقت رفته است.
سرهنگ باقری بیان کرد: ماموران در تحقیقات خود سر نخی از دو رقم ابتدای شماره پلاک یک دستگاه سواری پراید به دست آوردند که توسط یکی از همسایگان مشاهده شده بود.
این مقام مسئول ادامه داد: شاهد ماجرا به ماموران گفت، در ساعت ۷ صبح وقتی که از منزل بیرون می آمدم فردی را دیدم که مقداری وسایل در دستش بود و از خانه همسایه بیرون آمد و با سواری پراید سفید که فقط توانستم دو رقم ابتدای پلاک و حرف وسط را حفظ کنم متواری شد.
این مقام مسئول گفت: ماموران با بررسی آلبوم متهمان سابقه دار و تحت نظر، متهمی با سوابق متعدد سرقت که آخرین بار در تیر ماه سال جاری از زندان آزاد شده بود، را شناسایی و در بررسی سیستم شماره گذاری نیز مشخص شد او دارای یک دستگاه سواری پراید سفید با همان شماره پلاک است.
سرهنگ باقری تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی، متهم ساعتی پس از سرقت در منزلش بازداشت و کلیه اموال سرقتی از وی کشف و پس از انتقال به مقر انتظامی توسط شاهد، مورد شناسایی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان گفت: متهم با تشکیل پرونده و با دستور قضائی روانه زندان شد و اموال مسروقه تحویل صاحب آن شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e