پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی استان از توقیف 4 دستگاه خودرو سواری و کشف پوشاک و البسه قاچاق در شهرستان اندیمشک خبر داد.
سردار"حیدر عباس زاده "دربیان جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران اقتصادی ، ماموران پاسگاه انتظامی ایست و بازرسی "پل زال" در محور اندیمشک_ خرم آباد با اقدامات اطلاعاتی از تردد 4 دستگاه خودروی سواری پژو 405 حامل کالای قاچاق مطلع و با ایجاد تور ایست و بازرسی طی 4 عملیات پی در پی آنها راشناسایی و متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی انواع پوشاک و البسه قاچاق از جمله 140 دست بلوزدخترانه،کاپشن و پالتو مردانه،160 جفت کفش مردانه و زنانه، 220 دست پیراهن و شلوار، 550 دست تک پوش آستین بلند زمستانه و 500 دست زیرپیراهن فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف شد.
سردار عباس زاده تصریح کرد : کارشناسان ارزش ریالی محموله های کشف شده را بالغ بر 4میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده اند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به دستگیری 4 قاچاقچی و تشکیل پرونده مقدماتی و تحویل آنان به مرجع قضائی ،خاطر نشان کرد: تمامی محورهای مواصلاتی استان تحت رصد کامل امنیتی و اطلاعاتی ماموران انتظامی می باشد وبا قاچاقچیان به شدت برخورد خواهد شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335