آبادان نیوز/طرح پاکسازی و خلع سلاح موسوم به طرح ذوالفقار در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در آبادان اجرا می شود.
سرهنگ سید محسن تقی زاده اظهار داشت: طرح پاکسازی و خلع سلاح موسوم به طرح ذوالفقار در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز در سطح شهر آبادان اجرا می‌شود.
وی ادامه داد: طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز توسط ماموران کلانتری۱۱ولیعصر و با هدف پاکسازی مناطق از لوث وجود مجرمان به مرحله اجرا درآمد.
تقی‌زاده گفت: پس از شناسایی دارندگان سلاح غیر مجاز و هماهنگی با مرجع قضایی مخفیگاه متهمان مورد بازرسی قرار گرفته و تعداد 4قبضه سلاح شکاری،1 قبضه سلاح جنگی کلاش بهمراه تعدادی فشنگ جنگی کشف و در این راستا ۳نفر متهم نیز دستگیر شد.
وی از ارجاع پرونده به همراه متهمان به مرجع قضائی برای سیر مراحل قانونی خبر داد و افزود: با همکاری خوب دادستان و سایر مراجع قضائی به جهت حفظ آسایش و آرامش شهروندان و جلوگیری از هر آنچه که امنیت روانی شهروندان را به مخاطره می‌اندازد با اخلالگران برخورد قاطعانه خواهیم کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت:طی 3روز گذشته تاکنون 11قبضه انواع سلاح و مهمات جنگی و شکاری در سطح شهرستان جمع آوری گردید طرح‌های پاکسازی و برخورد با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز در نوبت‌های متعدد و با بهره گیری از تمام توان پلیس، در سطح شهرستان اجرا می‌شود.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335