آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان ساختمان های نیمه کاره با اعتراف به 8 فقره سرقت و کشف 2 میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.
سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از انبار و ساختمان های نیمه کاره با شیوه یکسان در منطقه کیانمهر کرج، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در بررسی های اولیه متوجه شدند سارقان با سوراخ کردن انبار ساختمان های نیمه کاره اقدام به سرقت وسایلی مانند کابل برق و قالب ساختمانی می کردند.
سرهنگ نادربیگی گفت: در ادامه با انجام اقدامات پلیسی کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از سارقان شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
وی ادامه داد: سارق در مواجهه با مدارک و مستندات چاره جز اعتراف در پیش روی خود ندیده و به 8 فقره سرقت از انبار و ساختمان های نیمه کاره با همدستی 2 تن از دوستانش اقرار کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: در ادامه با انجام اقدامات پلیسی محل اختفای 2 تن دیگر از اعضای این باند در یکی از روستاهای اطراف شهرستان کرج شناسایی شده و در یک عملیات غافلگیرانه نامبردگان را دستگیر شدند.
این مقام انتظامی در خصوص شیوه و روش سرقت سارقان اظهار کرد: متهمان ابتدا به عنوان کارگر و نگهبان در ساختمان و انبارها مشغول کار می شدند و پس از اشرافیت به میزان موجودی انبار و روش ورود و خروج از ساختمان به گونه ای برخورد می کردند تا از محل کار خود اخراج شوند و پس از چند روز با ورود به ساختمان و سوراخ کردن دیوار انبار اقدام به سرقت اموال آنها می کردند.
سرهنگ نادربیگی با بیان اینکه 2 نفر از خریداران اموال مسروقه شناسایی و دستگیر شدند گفت: ارزش اموال مسروقه کشف شده 2 میلیارد ریال برآورد شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af