ایرنا/ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ریگان گفت: در قالب گشت مشترک این اداره با تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و بازرسی اصناف ۶ واحد صنفی متخلف در ریگان پلمپ و۱۷واحد صنفی جریمه شدند.
رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت ریگان گفت: در قالب گشت مشترک این اداره با تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و بازرسی اصناف ۶واحد صنفی متخلف پلمپ و ۱۷ واحد صنفی جریمه شدند.
پرویز جلالی افزود: عمده تخلفات این واحدهای صنفی گرانفروشی، ارائه ندادن فاکتور خرید معتبر، درج نکردن قیمت تداخل صنفی و عدم ارائه صورتحساب به مشتری بوده است.
او تصریح کرد: طرح نظارتی ویژه مدارس آغاز شده و در این طرح گشت های مشترک با همکاری تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف برگزار شده اند.
جلالی همچنین از تمامی شهروندان تقاضا کرد که صورتحساب کالاهای خریداری شده را از واحد صنفی درخواست کنند و واحد صنفی موظف به دادن صورتحساب به مشتری است.
رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت ریگان افزود: شهروندان ریگانی هرگونه تخلف صنفی را به اداره صنعت معدن تجارت به‌صورت کتبی ویا باتلفن ۱۲۴ اطلاع دهید تا با متخلفان سوءاستفاده کنندگان اقتصادی بدون هیچ اغماضی برخورد شود.
در شهرستان ریگان بیش از ۴۵۰۰ واحد صنفی وجود دارد که قرار گرفتن بازار بزرگ پارچه ریگان در مرکز این شهرستان بر رونق بازار افزوده است.
ریگان در جاده ترانزیت ریگان چابهار قرار دارد که تا مرکز استان ۲۸۵ کیلومتر فاصله دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00