تسنیم/ مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه پروژه مسکن مهر شهرستان پاوه از زیباترین مسکن مهرهای کشور است گفت: برای فاز اول این پروژه ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
مسعود شریفی در مراسم افتتاح مسکن مهر پاوه که با حضور وزیر کار انجام شد اظهار داشت: پروژه 620 واحدی مسکن مهر پاوه در سال 90 توسط بنیاد مسکن آغاز شده است که در سال 1392 کار متوقف و پروژه فاقد متقاضی اعلام میشود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه پروژه در سال 92 به راه و شهرسازی واگذار شده است بیان کرد: کار اجرایی پروژه از سال 96 توسط راه و شهرسازی آغاز شد و در حدود 15 میلیارد و 400 میلیون برای 192 واحد مسکونی هزینه شده است. 
شریفی با اشاره به اینکه تمام کارهای این 192 واحد مسکونی از جمله جاده و محوطه به پایان رسیده است عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده جاده دسترسی با هزینه 800 میلیون تومان توسط وزارت راه و شهرسازی احداث شده است. 
وی با بیان اینکه مسکن مهر سهم آورده مردم و دولت است خاطرنشان کرد: یک میلیارد تومان در سال 92 سهم دولت برای ساخت محوطه سازی بوده است.
مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با بیان اینکه مابقی پروژه بیش از 93 درصد پیشرفت فیزیکی دارد بیان کرد: عمده کار واحدهای مسکونی باقی مانده آسانسور و لوله گاز است و محوطه سازی آن تا دو ماه آینده تکمیل می‌شود.
شریفی با بیان اینکه کل واحدها متقاضی دارد بیان کرد: در مجموع این پروژه جز پروژه‌های زیبای مسکن مهر در سطح کشور به خاطر منطقه جغرافیایی آن است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :