فارس/ فرمانده انتظامی مریوان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: 25 تیرماه امسال از طریق مرکز فوریت‌های پزشکی 110 به ماموران پاسگاه انتظامی باغان وجود یک جسد در حوالی یکی از روستاهای مریوان گزارش شد.
رضا صفری خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی سریعاً به محل اعزام شدند و تحقیقات در این رابطه آغاز شد.
وی افزود: بعد از شناسایی جسد طی تحقیقات به عمل آمده مشخص شد جسد متعلق به مردی حدودا 48 ساله و فعال در زمینه خرید و فروش دلار و دینار در بازار ارز شهرستان مریوان است.
فرمانده انتظامی مریوان اضافه کرد: بر همین اساس ماموران علت وقوع قتل را به احتمال زیاد مسائل مالی متصور کردند و کار اطلاعاتی و تحقیقاتی برای شناسایی قاتل یا قاتلین آغاز شد.
وی خاطرنشان کرد: از همان ابتدا به فردی که بیشترین ارتباط را با مقتول داشت مظنون شدند و تحقیقات در مورد این فرد آغاز شد.
صفری افزود: بلاخره بعد از 2 ماه و نیم تلاش متهم به همراه همدستش در شهرستان کرمانشاه شناسایی، دستگیر و به قتل اعتراف کرد.
فرمانداه انتظامی شهرستان مریوان تصریح کرد: قاتل ضمن اعتراف به قتل عنوان کرد مقتول را ابتدا با ضرب گلوله به قتل رسانده و جسدش را سوزانده و در یکی از روستاهای اطراف شهر مریوان رها کرده است.
وی در پایان گفت: متهمان انگیزه قتل را مسائل مالی عنوان کردند و بعد از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34