فارس/ رسول صلاحی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: امروز صبح در حادثه تصادف تریلی با یک دستگاه مینی‎بوس در جاده اینچه‎برون 18 نفر مصدوم شدند که از این تعداد 10 نفر در این بیمارستان بستری شدند.
وی افزود: از 10 نفر حادثه دیده بستری در بیمارستان شهید مطهری دو نفر آقا، سه نفر کودک و پنج نفر خانم هستند و حال عمومی همه آنها مساعد است.
رئیس بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس تصریح کرد: مصدومان دچار سوختگی و جراحات ناشی از پرت شدن از مینی‎بوس شدند که اقدامات اولیه پزشکی و تخصصی انجام شده و هیچ‎گونه اقدام پزشکی به جا مانده باقی نمانده است.
وی ادامه داد: از زمان حادثه تاکنون استاندار گلستان، فرماندار گنبدکاووس، نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی وفرماندار مراوه‎تپه پیگیر حادثه بوده و از مصدومان و محل حادثه بازدید کردند.
صلاحی گفت: اسامی مصدومان بستری شده در بیمارستان شهید مطهری عبارتند از «اسما سیدی» 21 ساله، «گنای حاجیلی‌دوجی» 11 ماهه، «سلیمه گرگانلی‌دوجی» 68 ساله، «اشکان حاجیلی‌دوجی» هفت ساله، «هلیا حاجیلی‎دوجی» چهار ساله است.
«اسما سیدی» یکی از مصدومین حادثه اظهار کرد: از یکی از روستاهای مراوه‎تپه برای زیارت به «قره‎قلاق» عازم شدیم که در مسیر مینی‎بوس با یک دستگاه تریلی تصادف کرد.
وی افزود: در این حادثه مصدومان که در حال حاضر بستری هستند به بیرون پرت شدند و بیشتر فوتی‎ها نیز بر اثر آتش گرفتن مینی‎بوس جان خود را از دست دادند.
حادثه تصادف یک دستگاه تریلی با یک دستگاه مینی‎بوس صبح امروز حوالی ساعت هفت در محدوده روستای «کرند» اتفاق افتاده که در این حادثه تا این لحظه 12 نفر فوت شده و 18 نفر مصدوم شدند.
مصدومان توسط 9 دستگاه آمبولانس اورژانس و بالگرد اورژانس استان به بیمارستان‎های تامین اجتماعی و شهید مطهری گنبدکاووس منتقل شدند.