باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی سیرجان از کشف محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال از یک انبار خبر داد.
سرهنگ محمد رضا ایران نژاد گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان در پی کسب اطلاع از ورود محموله کالای خارجی قاچاق به انبار در مرکز شهر سیرجان رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
ایران‌نژاد تصریح کرد: کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی، در بازرسی از این انبار ۲۵ دستگاه ماشین لباسشویی، ۹ دستگاه ماشین ظرفشویی، ۱۴ دستگاه یخچال فریز و ۴ دستگاه اجاق گاز خارجی که همگی فاقد مدارک مثبته گمرکی و به صورت قاچاق وارد شده بودند، کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: ارزش این محموله توسط کارشناسان مربوطه ۷ میلیارد ریال برآورد شده که در این رابطه یک نفر دستگیر و همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.
سرهنگ ایران نژاد بیان داشت: قاچاق کالا پدیده‌ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند و در نتیجه، هر گونه فعالیت در زمینه ورود و توزیع کالای قاچاق به کشور، زمینه رکود اقتصادی و تورم را فراهم خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00