فارس/ باید شکرگزار صبوری و متانت مردم شهر یاسوج بود که مشکلات را با گوشت و پوست خود احساس کرده و کم توقع و مظلومانه از کنار آن‌ها عبور می‌کنند.
هر چند شهر یاسوج مرکز استان بوده و پیشانی و خط مقدم استان در همه امور است اما مشکلاتی که در این شهر وجود دارد گاه در دورافتاده‌ترین شهر استان مانند آن دیده نمی‌شود.
شهری که در سال‌های گذشته ملقب به پایتخت طبیعت ایران شده اما در هر نقطه‌ای از آن که پا بگذاریم به غیر از چشم اندازهای طبیعی و خدادادی مثل جنگل و آبشار و رودخانه چیزی از آثار پایتخت طبیعت نمی‌بینیم.
شهری که ساخت و ترمیم کوچکترین زیرساخت‌ها در آن نه شش ماه بلکه از یک سال و دو سال هم می‌گذرد و بدتر از همه معابر و خیابان‌های افتضاح است که داد همه شهروندان این شهر را درآورده است.
شهری کوچک که جمع کردن مشکلات آن به زبان عامیانه مانند آب خوردن است اما دستگاه‌های مختلف و متولیان این شهر نه تنها دست روی دست گذاشته‌اند بلکه خود مخل نظم و انضباط شهری در یاسوج هستند.
برای بیان مشکلات شهر یاسوج تنها دست روی یک اداره و دستگاه خاص مثل شهرداری نمی‌گذاریم چرا که شهرداری نیز یکی از ده‌ها متولی این شهر است و نباید جبران خرابی‌ها و کاستی‌ها را تنها وظیفه شهرداری بدانیم.
دستگاه‌هایی که کنده‌کاری و حفاری کرده و شهر را به حال خود رها می‌کنند نمونه‌ای از مخلان نظم در شهر یاسوج هستند که پاسخگوی خرابی‌ها نیستند و برای آباد کردن یک قسمت ده جای دیگر را ویران می‌کنند.
با وضعیتی که از گذشته تا حال وجود دارد باید شکرگذار صبوری و متانت مردم شهر یاسوج بود که مشکلات را با گوشت و پوست خود احساس کرده و کم توقع و مظلومانه از کنار آن‌ها عبور می‌کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277