باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری دو سارق مسلح احشام در عملیات هوشمندانه ماموران انتظامی بخش شهداد در کمتر از ۳ ساعت خبر داد.
سرهنگ محمدرضا فداء گفت: در پی خبر سرقت احشام به صورت مسلحانه در شهرستان شهداد و اعلام آن به ماموران انتظامی بخش شهداد شهرستان کرمان، گشت انتظامی در محور شهداد - تکاب به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.
وی افزود: راننده بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار کرد که پس از یک تعقیب و مراقبت نهایتا خودرو متوقف و راننده خودرو به همراه سرنشین آن که یک خانم بود را دستگیر و در بازرسی از داخل خودرو آن‌ها ۴ راس گوسفند یک قبضه سلاح ساچمه زنی، یک دستگاه شوکر برقی و دو عدد سلاح سرد بزرگ کشف شد.
او با اشاره به دستگیری متهمان در کمتر از ۳ ساعت بیان داشت: یکی از سارقان که سابقه دار و به علت قتل، سرقت موتورسیکلت و خودرو، نزاع و درگیری زندانی فراری بود به همراه همدستش با سرقت خودرو در شهر کرمان نقشه سرقت احشام را در شهداد طراحی کرده بودند که با اقدام به موقع پلیس دستگیر و به ۹ فقره سرقت دیگر اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با اشاره به تحویل احشام مسروقه به مالباخته گفت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00